Obchodní podmínky

 

Pravidla obchodu

 

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena E-mailovou zprávou, ve které máte ještě možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud prodejce zjistí v objednávce nějaké chybějící či nepřesné údaje apod., bude zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky.

4. Každou objednávku Vám prodejce nejdříve potvrdí E-mailem, kde bude uveden termín a způsob dodání i celková cena za zboží a za dodání.

 

Způsob dodání a platba


Dobírkou

Veškeré zboží zasíláme dobírkou prostřednictvím České pošty.( K celkové ceně zboží bude připočteno ještě poštovné dobírkou = cena dle tarifů České pošty a balné). Zboží je možno také vyzvednout po předchozí domluvě osobně. Na Slovensko lze zboží zaslat mezinárodní dobírkou. Dobírku zaplatíte vždy doručovací službě nebo na dodací poště při převzetí zásilky. V případě dodání zboží do dalších zemí v zahraničí je požadována vždy platba předem.

 

 

Reklamace

 

Případné reklamace vyřídíme, je-li nějak poškozen obsah zásilky při přepravě. (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).